Ostu- ja tellimustingimused

Veebipoe www.ahjupala.ee omanik on Divertiment OÜ (reg nr 12724996) asukohaga
Kari 1, Tallinn, telefon: +372 5650 3934, e-post: info@ahjupala.ee

TELLIMUSE VORMISTAMINE
Tellides pagaritooteid, palume tellimuse esitada vähemalt üks päev varem, näiteks soovides küpsetised kätte saada laupäeval, tuleb tellimus esitada hiljemalt reedel. Tellides kondiitritooteid, palume tellimuse esitada vähemalt kaks päeva varem, näiteks soovides küpsetised kätte saada laupäeval, tuleb tellimus esitada hiljemalt neljapäeval.

Toodete tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad ning valige sobiv toodete kättesaamise/kohaletoimetamise viis. Ekraanile kuvatakse seejärel maksmisele kuuluv summa, mille palume tasuda vastavalt valitud makseviisile. Tellimuse kinnituse saadame eelnevalt sisestatud e-posti aadressile. Juhul, kui e-posti aadressile kinnitust ei ole tulnud, siis palume selle saamiseks helistada +372 5650 3934.

Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Divertiment OÜ arvelduskontole.

MAKSETINGIMUSED
Toodete eest tasumine toimub ülekandega EveryPay süsteemi vahendusel või pangaülekandega arve alusel.

Palume enne ettemaksuarve tasumist kontrollida, kas sisestatud andmed ettemaksuarvel vastavad soovitud tellimusele. Maksetähtajaks on tellimuse vormistamise päev. Tellimuse kinnitus koos unikaalse tellimuse numbriga saabub automaatselt e-kirja teel pärast internetipangas makse sooritamist.

TAGANEMISÕIGUS
Juhul, kui soovite tellimuse tühistada, palume sellest teada anda minimaalselt 24 tundi enne tellimuse täitmist e-posti aadressile: tellimus@ahjupala.ee. E-kirjas on oluline ära näidata tellimuse ja arvelduskonto number ning saaja nimi, kuhu makstud summa tagastatakse.

Ülalnimetatud tingimuste täitmisel kanname Teile raha tagasi 4 tööpäeva jooksul. Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval, ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS
Toodete mittevastavuse või puuduste eest, mis on tekkinud enne toodete üleandmist, vastutab Divertiment OÜ.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 24 tunni jooksul Divertiment OÜ poole, saates e-kirja aadressile: info@ahjupala.ee. Divertiment OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast toodete üleandmist ostjale.

TARNETINGIMUSED
Tellitud tooted saab kätte Ahjupala kohvikust (Kari 1, Tallinn) vastavalt kohviku lahtiolekuaegadele ja eelnevale kokkuleppele või kullerteenuse puhul Teie poolt valitud aadressile ja kellaajavahemikule.
Tähelepanu: ettemakstud tooteid hoiame alles kuni kohviku sulgemiseni! Kui tellitud toodetele järele ei tulda, siis makstud arvet me hiljem ei tagasta.

KOHALETOOMISETEENUSE TINGIMUSED
Teenuse piirkond: Tallinna linn hinnaga 7 eur ja selle lähiümbrus (Tallinn +15 km) hinnaga 15 eur.

Tarneaeg: tellimust tehes palume valida kättesaamise kuupäeva ja kellaajavahemiku. Juhul, kui Te ei ole märgitud ajavahemikul ja märgitud aadressil kättesaadav ega vasta kontakttelefonile, siis on kohaletoojal õigus lahkuda tooteid üle andmata ning Teil puudub õigus edaspidisteks pretensioonideks.

Liiklusummikutest, ajutistest teesulgudest ja teistest teenusepakkujast mitteolenevatest põhjustest tingituna võib kohaletooja etteteatamata varem jõuda või hilineda kuni 30 minutit.
Kohaletooja toimetab tellitud tooted Teile maja välisukseni/väravani.

MUU INFO
Toitudes sisalduvate allergeenide kohta saab infot kodulehelt: www.ahjupala.ee.

E-poest tellides ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Divertiment OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata.

Divertiment OÜ võib Teie isikuandmete töötlemisel kasutada kolmandast isikust teenusepakkujaid ehk isikuandmete volitatud töötlejaid, kes osutavad Divertiment OÜ-le vajalikke teenuseid (näiteks kohaletoomiseteenus, makse- ja postiteenuse osutajad jms).